Бурение скважин

Буріння свердловин ціна

Ми всі повинні розуміти, що буріння свердловин і ціна в Києві та Київській області залежить звичайно ж від якості матеріалів, які планує використовувати бурова компанія. Труби для свердловин повинні бути зроблені на офіційному виробництві, мати спеціальний сертифікат якості і відповідною маркування. На ринку наданий широкий асортимент труб для буріння. Всі вони мають різну вартість і призначення. Наприклад для глибоких свердловин використовуються труби стінки яких мають більший діаметр, а у них дорожче ціна. Для буріння свердловин в основному використовуються труби з нарізним сполученням.

Ціна на буріння свердловин може також залежати і від умов в яких доведеться проводити бурові роботи. Якщо буріння свердловин планується наприклад в гаражі, або в приміщенні, а також в тих місцях де обмежений під’їзд бурової техніки, то природно збільшиться і ціна. Взагалі обмежені умови завжди відображаються на вартості. Ціна може мати значення і від відстані на якій розташований об’єкт. Суттєво впливає на ціну і те які будуть проведені підготовчі роботи.

З чого почати?

Щоб почати буріння свердловин необхідно викопати яму для глинистого розчину. Добре якщо просто викопати, але ж часто буває так, що замовник планує розташування свердловин в тих місцях на яких покладений асфальт, або бетон. Доводиться хлопцям в таких випадках гарненько попрацювати відбійними молотками і лопатами і тут же виростає і ціна. Буріння свердловин і ціна на всі ці роботи взагалі залежить від дуже багатьох чинників, які можна дуже довго перераховувати.

І так продовжимо далі. Якщо буріння свердловин на увазі вище перерахованих обставин відбуватиметься за допомогою малогабаритних бурових установок. Тут також є свої розклади, які суттєво впливають на вартість свердловин в цілому. Для того, щоб відбувалося буріння свердловин необхідна вода. Найпростіше домовитися з сусідами у яких вже є свердловина, або система міського водопостачання. Тоді ціна буде менше. Існуючі колодязі для води цю проблему не вирішують, тому що в них досить часто кількість води обмежена. Крім окремих випадків, найчастіше на лівому березі Києва, де рівень грунтових вод досить високий. Щоб для того, щоб зробити буріння свердловин близько 50 м глибиною, може знадобитися не менше 10 кубів води. А де її взяти, якщо поруч немає поступливих сусідів, або будь-яких водойм. Ось і росте ціна. В цьому випадку варіантів небагато, або викликати водовозку, що до речі кажучи не так дешево, як правило в районі 3000 гривень і однієї водовозки частіше за все не вистачає. Або ж хлопці самі возитимуть воду на об’єкт за допомогою ємності з найближчих водойм якщо такі є десь поруч. Добре, що у них завжди є з собою пожежні шланги та насоси. Природно ціна на буріння свердловин в цьому випадку зростає.

Основні потреби в комунікаціях:

Важливий момент від якого залежить ціна на буріння свердловин малогабаритними буровими установками це наявність необхідної електроенергії на об’єкті. Наприклад у Вас на об’єкті є 16 амперний автомат, який швидше за все буде вибивати при бурінні МГБУ. Краще якщо у Вас є 25 амперний автомат, тоді проблем не буде. В іншому випадку буріння свердловин на генераторі, але він “з’їсть” бензин і відповідно збільшиться ціна на буріння свердловин. Чи не на всіх об’єктах, де відбувається буріння свердловин є можливість злити промивку. Буває буріння свердловин на таких об’єктах, де вже все обжито, кругом квіти і плитка. А свердловину то промити потрібно, водичку то з глиною куди дівати, а її може бути достатньо, в деяких випадках не менше трьох кубів. Каналізація і зливові тут далеко не завжди приходять на допомогу так як можуть забитися. Доводиться вивозити промивку подалі, що призведе до того, що ціна збільшиться.

Буріння свердловин і ціна в загальному також багато в чому залежить від геологічного розрізу тієї місцевості де Ви перебуваєте. Якщо в розрізі в більшості присутні піски, тоді не обійтися без використання спеціальної глини і мергелю в мішках. Це робиться для того, щоб зміцнити і утримати від осипання внутрішні стінки свердловини Від цього сильно зростає ціна свердловин в загальному. Адже ціна тільки на один мішок цієї глини може досягати 500 гривень, а їх у таких випадках може знадобиться багато.

Що ще важливо знати?

Ціна на буріння свердловин може сильно збільшиться якщо буріння відбувається на підсипаних будівельним сміттям ділянках. В цьому випадку не обійтися без встановлення спеціальних кондукторів, монтаж яких також вимагає використання спеціальної глини, цементу, гіпсу і мергелю. Можна ще довго перераховувати фактори від яких залежить ціна свердловин. Ми все ж не рекомендуємо звертатися до буровиків, які спочатку, без будь-якої аргументації пропонують найдешевші варіанти. Підводних каменів дуже багато в цій справі, за цим потрібно ретельно обговорити з підрядником ситуацію на Вашому об’єкті. Якщо потрібна ціна на буріння свердловин під ключ і з подальшим її облаштуванням, рекомендуємо ознайомиться з нашою статтею облаштування свердловин ціна. Прочитавши її Ви переконаєтеся як може зміниться ціна на буріння свердловин в цілому. Буріння свердловин і ціна на ці роботи можуть сильно відрізняться в залежності від того, що конкретно Вам пропонує той, чи інший підрядник. Так само читайте нашу статтю свердловина ціна