Бурение скважин

Монтаж каналізації Київ

Загальні правила використання каналізації

Добрий день друзі! Мене звуть Валентин і я вже більше 5-ти років займаюся різного роду бурінням. Бурив в будь-якому стані і виконував зі своєю бригадою різний роботи – бурив свердловини, а також каналізації. Монтаж каналізації Київ і в київській області – мій профіль. Найскладнішою роботою, яку я виконував – це створення станції штучної очищення, який складається з декількох камер і септика з примусовою подачею повітря. Одного разу, я зі своєю бригадою неправильно розташував каналізаційний об’єкт (занадто близько до городу) і це спричинило за собою негативні наслідки – замовники були незадоволені тим, що грунт їхнього городу регулярно просочується хімікатами (в каналізацію змивається миючий і побутова хімія). Щоб не помилитися з розташуванням септика, потрібно запам’ятати основні обмеження:

Каналізація повинна розташовуватися не ближче 5 метрів від житлового будинку, 30 метрів від джерела води (якщо є свердловина, колодязь чи інші водойми) і не ближче 10-ти метрів від городу. Це необхідно, щоб не забруднювати помиями воду або грунт, на якій вирощуються овочі або фрукти.

Розташування будинку також має велику роль. Він повинен розташовуватися в 8 метрах від фільтруючих установок, в 25-ти метрах від фільтруючих полів, в 50-ти метрах від аераційних очисних установок і аж в 300 метрах, якщо ви встановлюєте дешевший вид каналізації – зливні колодязі.

Монтаж каналізації в Києві або в Київській області користується особливим попитом, але далеко не всі споруджують каналізацію грамотно. Зараз я розповім вам більш детально про те, як зробити монтаж каналепи грамотно:

Обов’язково потрібно утеплити труби, що ведуть до септика, теплоізоляційним матеріалом.

Зовнішня розводка каналізації в приватному будинку здійснюється трубами диаметром 100 – 110 мм, ухил повинен становити 2 см на 2 м, тобто 2 °, на практиці роблять дещо більше – 5 – 7 ° (з запасом)

Для внутрішньої розводки каналізаційних труб досить 50 мм діаметру. Якщо будинок має більше одного поверху, і на верхніх поверхах також встановлені ванни, раковини, туалет, то для спуску стічних вод вниз використовується стояк діаметром 200 мм.

При високому рівні грунтових необхідно використовувати такі види каналізацій:

Герметична ємність для накопичення відходів.

Септик з біофільтром.

Аеротенк.

Монтаж каналізації в Києві – важливий і відповідальний процес, який вимагає особливої уважності і прискіпливості до дрібниць. Із земляних робіт особливих вимог немає – траншею до каналізації викопати можна самостійно, або ж найняти екскаватор.