Бурение скважин

Малогабаритна бурова установка

Раніше буріння свердловин вироблялося винятково на базі великих машин, таких як Камаз, Зіл і інші. Бурові роботи проводилися на найпершому етапі будь-якого будівництва, фактично на порожньому місці. Будь-яке будівництво якщо там не було передбачено центрального водопостачання починалася з бурінням свердловини і каналізації. Але все має свій термін, люди будувалися, жили, при цьому потреба в водопостачанні була завжди. Однак незабаром зовсім недавно років 20 назад питання про те як пробурити свердловину якщо до місця буріння немає нормального під’їзду став як ніколи актуальним. Ось тоді і стали з’являтися перші, ще не зовсім допрацьовані малогабаритні бурові механізми.

Слід зазначити, що найпримітивніші пристосування для буріння існували ще з давніх часів, в часності ручне буріння використовувалося нашими предками ще до нашої ери. Буріння свердловин ручним способом існує і сьогодні. Такий вид буріння з використанням ручного бура досить трудомісткий процес і не скрізь дає позитивний результат. У тих місцях де перші водоносні горизонти розташовані близько від поверхні землі наприклад в Києві на лівому березі Дніпра, буріння вручну дає позитивний результат. А на правому березі найчастіше, щоб добуритися до водоносного горизонту треба пройти широкий шар твердої глини, що вручну зробити вкрай важко.

З появою перших електричних малогабариток почався справжній бум в бурінні не глибоких свердловин для господарських і побутових потреб. З плином часу і з ростом технологій вони удосконалювалися, допрацьовувалися по ходу роботи і оснащувалися більш надійним буровим інструментом. І ось на сьогоднішній день електричні малогабаритні установки здатні бурити свердловини глибинної понад 100 метрів і якість свердловин нітрохи не гірше ніж якби буріння проводилося за допомогою важкої техніки. Представте собі, що приїжджають хлопці на невеликому бусику, вручну через звичайні двері заносять деталі бурової установки в будь важкодоступне місце будь-то гараж, підвал, або майданчик два на два, збирають на місці встановлення і починають бурити свердловину. Якщо немає на об’єкті електроживлення, то тут на допомогу генератор, в результаті в найкоротші терміни у Вас з’являється свердловина пробурена на оптимальний водоносний горизонт. Останні 10 років в світі буріння можна сміливо назвати ерою переносних, малогабаритних бурових установок. Можете сміливо замовляти буріння свердловин з використанням МГБУ, вони довели свою ефективність на прикладі безлічі пробурених і відмінно працюють свердловин в Київській області