Бурение скважин

Каналізації Київ

Повинен знати кожен власник свого будинку або дачі! Які найпопулярніші каналізації?

Я помітив, що дуже багатьох людей, що живуть в приватному секторі, турбує питання підключення до центрального водопроводу. Природно, якщо таке питання виникає, то це означає, що такої можливості для них не передбачено, на жаль. Каналізації Київ і в київській області, для жителів приватного сектора і дачних селищ, можна. Головне – правильно підібрати систему, яка буде відповідати всім вимогам і виконувати свою роль максимально ефективно. Загалом, каналізації можна поділити на два види:

Накопичувальні системи (вигрібна яма без дна).

Споруди з очищення стічних вод (однокамерний септик з грунтової очищенням, двокамерний септик, який складається з переливаються колодязів і трикамерний септик з постійною подачею повітря і біофільтром)

Розглянемо обидва види. Вигрібна яма являє собою звичайний колодязь без дна. Стіни можна обробити цеглою або зробити Беттон спорудження, які використовуються при будівництві колодязів. Дно нічим не заліплювається – залишаємо грунт. Принцип роботи такий каналізації простий – брудна вода потрапляє в яму, фільтруючи грунтом. Фекалії залишаються над грунтом і, через деякий час, її доведеться чистити. Така яма підійде для дачі і якщо в ній ніхто не живе, бо вона дуже сильно буде забруднюватися і вода не буде встигати фільтруватися природним шляхом. Рівень залягання грунтових вод повинен знаходитися на рівні 1-2 метрів, як мінімум. Її облаштування не відніме багато сил і коштів, але в сучасних будинках її не використовують.

Споруди з очищення стічних вод, по суті, продовження ери накопичувальних систем. Тільки вдосконалені. Зміни лежать на дні, на якому розташовується щебінь і пісок. Стічні води потрапляють в колодязь і вода буде очищатися краще, ніж за допомогою грунту. Двокамерний септик є ще більш вдосконаленою моделлю, яка складається з двох колодязів: стічні води з дому надходять в перший колодязь, де відходи опускаються на дно, жирні спливають на поверхню, а між ними утворюється більш-менш освітлена вода. На висоті приблизно 2/3 першого колодязя він з’єднується з другим колодязем переливної трубою, розташованої злегка під нахилом, щоб вода могла безперешкодно туди стікати. Через 3-5 років щебінь і пісок в колодязі необхідно буде замінити.

Невеликим попитом каналізації Київ і в київській області користуються найбільш дорогі і екологічні колодязі – септики з біофільтром. Септик являє собою ємність, розділену на 3 – 4 секції. Купувати його краще у перевіреного виробника, бо ціна на дану технологію починається з 1200 у.е.