Бурение скважин

Зробити каналізацію Київ

Каналізація в приватному будинку. Як зробити?

Чи можна уявити заміський будинок або дачу без каналізаційної системи? – Звичайно, але зручності будуть бажати кращого. Туалет на вулиці, примітивні умивальники, здебільшого вуличні. Душ теж вдома не розмістиш без каналізаційної системи. Зробити каналізацію в Києві або в Київській області – непроста, але дуже важлива справа. Чи можна її облаштувати самостійно? – Так, але краще довірити цю справу професіоналам. Все ж виділимо 4 основних етапи облаштування стічної системи:

Планування.

Складаємо проект. Потрібно провести аналіз всіх факторів, які сприяють вибору підходящого місця для каналізаційної системи. До слова, потрібно звернути увагу на тип грунту, рельєф ділянки, обсяг водоспоживання, рівень грунтових вод, розташування житлових будівель, наявність свердловини. Зробити каналізацію в Києві зручно, так як майже у всіх районах міста і області хороший грунт.

Монтаж трубопроводу в будинку.

Грамотний монтаж труб – запорука успішного функціонування стічної системи. Після установки сантехнічних комплектуючих, їх необхідно буде підключити до єдиної системи, по якій стоки підуть у споруджений відстійник. Труби краще використовувати з полівінілхлориду, щоб не зв’язуватися зі зварювальними роботами. Пластикові труби мають масу переваг: невелика ціна, легкість, простота у використанні, довговічність.

Облаштування вентиляції труби.

Цей етап дуже важливий, так як вентиляція дозволяє врівноважити негативний тиск всередині трубопроводу. Для вентиляції використовують два типи систем: фанова труба (найпоширеніший) і повітряний клапан.

Установка септика.

Для того, щоб каналізація була герметичною і не видавала поганих запахів і була цілком безпечною, потрібно встановити бетонний септик з бетонних кілець, або надійний пластиковий резервуар.

Прокладка центральної труби.

Обов’язково, каналізаційна труба, яка виводить з дому фекалії, повинна відводитися від цоколя на відстані п’яти метрів. Глибина укладання – 3 метри. Потрібно насипати на дно викопаної ями пісок і зверху покладеної труби на 10 см. Також, праці повинна бути прямою, щоб нечистоти краще виводилися з дому. Повороти центрального стоку неприпустимі.

Зробити каналізацію в Києві або в Київській області не складно, але потрібно враховувати величезну кількість самих різних чинників. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах або володієте обмеженою кількістю знань в даній сфері, то краще довірте облаштування каналізації фахівцям.