Бурение скважин

Буріння свердловин в Києві

   Буріння свердловин в Києві має ряд своїх особливостей. Багато бурових компаній взагалі вважають за краще в Києві не бурити. Набагато спокійніше поїхати за місто, де немає ніяких додаткових складнощів. Спокійно розклалися, просторо, ризики зведені до мінімуму. А в Києві, як правило умови стиснення, пробки, незручні під’їзди, та й хто знає на що можна натрапити в процесі буріння, наприклад, метро, старі комунікації, труби кабелю і т. д.

 Але так як попит є попит, буріння свердловин в Києві йде повним ходом. Свердловина потрібна всім.

   Замовника не цікавлять труднощі виконавця, йому потрібен результат. У яких тільки умовах не доводилося здійснювати буріння свердловин в Києві, бурять і в бетоні, і на будсмітті, в підвалах і гаражах, в приміщеннях і т. д. Наприклад в Києві буріння свердловин на промзонах потрібно починати з ретельної перевірки місцевості. В першу чергу потрібно відловити місцевого енергетика і з’ясувати у нього, де проходять кабелю. Часто буває так, що штатний енергетик працює там уже 40 років, але толком сказати не може де, що прокладено, воно і зрозуміло, багато підприємств в Києві будувалися в післявоєнний період. Кабелю і інші комунікації можуть залягати на глибині більше 3 м і не завжди їх знаходження можна визначити за допомогою приладів. Буріння свердловин в Києві часто доводиться проводити на свій страх і ризик. Часто на базах, промзонах, технічних територіях, роботи ускладнюються тим, що для того, щоб підготувати місце для буріння свердловин, необхідно добре попрацювати відбійними молотками, буквально вирубувати в бетоні зумф для глинистого розчину, канавку і саму точку буріння. Буріння свердловин в Києві часто доводиться робити на підсипаних будівельним сміттям територіях. В цьому випадку не обійтися без установки спеціального кондуктора, який оберігає від попадання в свердловини всіляких будівельних відходів. Буріння свердловин в Києві проводиться в основному малогабаритними буровими установками, так як в місті досить тісно і мало можливостей для нормальних під’їздів у бурових установок розміщених на базі великогабаритної техніки. У Києві буріння свердловин відносно спокійно відбувається в приватному секторі, на дачах і на околицях міста. Найбільш клопітно свердловини буряться в центрі. Але які б не були труднощі та перешкоди буріння свердловин в Києві йде повним ходом. Читайте також нашу статтю Буріння свердловин Київ.

Хочете дізнатися більше про буріння свердловин в Києві та Київській області? Тоді перегляньте наше відео, це допоможе вам розібратися в багатьох питаннях.